Hoşgeldiniz!
Sepetiniz

YENİ İNCİ Protez Meme

YENİ İNCİ Protez Meme
YENİ İNCİ Protez Meme
YENİ İNCİ Protez Meme
YENİ İNCİ Protez Meme
YENİ İNCİ Protez Meme
  • Durumu: Stokta Var
  • Kod: Yeni İnci 82
85,00 TL
Vergiler Hariç: 78,70 TL

Mevcut Seçenekler:

DİKKAT ! Bu ürün sadece özel olarak yapılmış Protez Sütyeni ile beraber kullanılır. Herhangi bir başka sütyen içerisine konularak kullanılması için uygun değildir. Protez sütyen için buraya tıklayınız. Protez sütyeninin ayrıca satın alınması gerekir. 

Ürün özellikleri : Göğüs yumuşaklığında. 1 adet protez meme gönderilir. Tek satılır, çift almak için 2 adet satın almak gerekir. Göğsü alınan bayanlar için ideal. Her iki taraf için de kullanılabilir, sağı solu yoktur. Yıkanabilir. Gerçek göğüs yumuşaklığına yakındır. Yeni İnci orijinal ürün, faturalı olarak gönderilir. Protez meme ölçüsünü, sahip olduğunuz veya satın alacağınız protez sütyeni ölçüsüne göre, yukarıdaki resimde bulunan ölçü tablosuna bakarak tercih ediniz. Protez sütyeni almak için aşağıdaki benzer ürün linkine tıklayınız. 

PAYTR 3D Secure Güvenli Ödeme sistemi kullanılmaktadır.

KREDİ KARTI. Tüm Bankaların Kredi Kartları Geçerli ( Yurt Dışı Kartlar Dahil )

Tüm Hesap Kartları ( ATM Kartları, Maaş Kartları vs. )

Puan Kullanımı ( Kredi Kartı Puanları)

Ön Ödemeli Kartlar (İninal vb.)

BKM Express

Web sitemizde hem kredi kartı hem de BANKAMATİK (atm, maaş kartı) kartları geçerlidir. Tüm bankaların Mastercard veya Visa logolu BANKAMATİK kartlarını, hesabınızda para varsa kredi kartı gibi kullanabilirsiniz. Kredi kartlarına taksit yapılır, bankamatik kartlarının taksit özelliği yoktur. Minumum alışveriş limiti yoktur. Axess, Maximum, Cardfinans, Bonus, World ve Paraf kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Web sitemizde tüm bankaların kredi kartları ile peşin veya 6 taksite kadar taksitli alışveriş imkanı vardır. Ön ödemeli kartlar kullanabilir veya kartınızdaki puanla da alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı ödemelerinde, PAYTR güvenli 3D Secure ödeme altyapısı kullanılmaktadır. PAYTR ödüllü ve yüksek güvenliğe sahip ödeme altyapısıdır. Detaylı bilgilere paytr.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz. Kart bilgileriniz web sitemizde kesinlikle kaydedilmez. Web sitemizde en yüksek teknoloji şifreleme sistemi kullanılmaktadır. Tüm kişisel bilgilerininiz güvendedir. Firma ismini içeren, YEŞİL url satırına sahip SSL sertifikasi sadece İç Giyim Çarşısında. Bu güvenlik sertifikası sadece % 100 güvenli ve kendisini kanıtlamış firmalara verilmektedir.

Ekonomik bir alışveriş için tavsiyemiz; kargo ücretsiz limiti olan 100 TL üzerine çıkmanızdır. Böylece kargo ücretini ödemezsiniz.

Sipariş sırasında hür türlü destek için bize mesai saatlerinde 0212 4381112 'den ulaşabilirsiniz.