Hoşgeldiniz!
Sepetiniz
ÜCRETSİZ KARGO İMKANI (Tüm Türkiye)

Ödeme Şekilleri

Yurt içi ve yurt dışı tüm bankaların kredi kartları, hesabınızda para varsa üzerinde MASTERCARD veya VISA logosu bulunan tüm hesap kartları ( atm, bankamatik, maaş kartları dahil ) ve tüm ön ödemeli kartlar (İninal, Paycell, Parapara ve benzeri) geçerlidir. Kartlarınızda biriken puanlarınızla da ödeme yapabilirsiniz. Web sitemizden havale/eft yoluyla veya kapıda ödemeli (kargo teslimatında ödeme) alışveriş imkanı yoktur. Maalesef kapıda ödemeli siparişlerde yaşanan teslimat problemleri sebebiyle bu ödeme şekli kaldırılmıştır. 

  • Tüm Kredi Kartları (Yurt Dışı Dahil)
  • Tüm Hesap Kartları (ATM, Maaş Kartları)
  • Para Puan Kullanımı (Kredi Kartı Puanları)
  • Ön Ödemeli Kartlar (İninal ve benzeri)
  • Banka Havalesi/EFT
  • BKM Express

Kredi kartı ödemelerinde, PAYTR güvenli 3D Secure ödeme altyapısı kullanılmaktadır. PAYTR ödüllü ve yüksek güvenliğe sahip ödeme altyapısıdır. Detaylı bilgilere paytr.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz. Kart bilgileriniz web sitemizde kesinlikle kaydedilmez. Web sitemizde en yüksek teknoloji şifreleme sistemi kullanılmaktadır. Tüm kişisel bilgileriniz güvendedir. Güvenlik sertifikaları sadece % 100 güvenli web sitelerine verilmektedir. İç Giyim Çarşısı, ETBIS'e kayıtlıdır.

Hoşgeldiniz!
WhatsApp üzerinden sipariş alamıyorum. Siparişinizi web sitemizden verebilirsiniz. Soru sormak için lütfen "Müşteri Hizmetleri" logosuna tıklayınız.
Müşteri Hizmetleri
icgiyimcarsisi.com