Ödeme Şekilleri

Sıkça Sorulan Sorulara Dön

Kredi Kartı İle 3D Güvenli Ödeme (PAYTR)

Minumum alışveriş limiti yok. Axess, Maximum, Cardfinans, Bonus, World ve Paraf kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Web sitemizde tüm bankaların kredi kartları ile peşin veya 6 taksite kadar taksitli alışveriş imkanı vardır. Ön ödemeli kartlar kullanabilir veya kartınızdaki puanla da alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde, PAYTR güvenli 3D Secure ödeme altyapısı kullanılmaktadır. PAYTR ödüllü ve yüksek güvenliğe sahip ödeme altyapısıdır. Detaylı bilgilere paytr.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz. Kart bilgileriniz web sitemizde kesinlikle kaydedilmez.

Kapıda Nakit Ödeme (5 TL + kdv veya 150 TL Üzeri Ücretsiz)

50 TL ve üzeri siparişlerde bu ödeme şekli kullanılabilir. Küçük siparişlerde müşterilerimiz için ekonomik olmadığından 50 TL altındaki siparişlerden kaldırılmıştır. 150 TL altındaki siparişlerde Kapıda Ödemeler için 5 TL + Kdv hizmet bedeli siparişinize eklenir. Kargo ücretinden ayrıdır, kargo şirketiniz tahsilat hizmeti bedelidir. 150 TL ve üzeri siparişlerde kapıda ödeme ek ücreti alınmaz. Bu ödeme tipinde telefonla ayrıca teyit alınmaktadır. Kapıda Ödeme tipinde, ürünler size geldiğinde önce ödemenizi yapar, sonra ürünleri teslim alırsınız. Siparişiniz sırasında size gösterilen toplam tutarı öderseniz, ekstra hiçbir ödemeniz yoktur. Kapıda Ödeme şeklini tercih ederseniz, ödemenizi kargo görevlisi size ürünleri getirdiğinde nakit olarak yapabilirsiniz. Adresinizde yapacağız bu ödemede KREDİ KARTI ile ödeme imkanı yoktur.

Ekonomik bir alışveriş için tavsiyemiz; kargo ücretsiz limiti olan 100 TL üzerine çıkmak ve ödemeyi Kredi Kartı ile yapmanızdır. Sipariş sırasında hür türlü destek için bize mesai saatlerinde 0212 4381112 'den ulaşabilirsiniz.