Hoşgeldiniz!
Sepetiniz
150 TL Üzeri Siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO

Ödeme Şekilleri

Yurt içi ve yurt dışı tüm bankaların kredi kartları, hesabınızda para varsa üzerinde MASTERCARD veya VISA logosu bulunan tüm hesap kartları ( atm, bankamatik, maaş kartları dahil ) ve tüm ön ödemeli kartlar (İninal, Paycell, Parapara ve benzeri) geçerlidir. Kartlarınızda biriken puanlarınızla da ödeme yapabilirsiniz. Web sitemizden havale/eft yoluyla veya kapıda ödemeli (kargo teslimatında ödeme) alışveriş imkanı yoktur. Maalesef kapıda ödemeli siparişlerde yaşanan teslimat problemleri sebebiyle bu ödeme şekli kaldırılmıştır. 

Tüm Kredi Kartları İle 3D Secure Güvenli Ödeme (PAYTR)

Kredi kartı ödemelerinde, PAYTR güvenli 3D Secure ödeme altyapısı kullanılmaktadır. PAYTR ödüllü ve yüksek güvenliğe sahip ödeme altyapısıdır. Detaylı bilgilere paytr.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz. Kart bilgileriniz web sitemizde kesinlikle kaydedilmez. Web sitemizde en yüksek teknoloji şifreleme sistemi kullanılmaktadır. Tüm kişisel bilgileriniz güvendedir. Firma ismini içeren, YEŞİL url satırına sahip SSL sertifikasi sadece İç Giyim Çarşısında. Bu güvenlik sertifikası sadece % 100 güvenli ve kendisini kanıtlamış web sitelerine verilmektedir.

Hoşgeldiniz!
WhatsApp üzerinden sipariş alamıyorum, özür dilerim. Web sitemizden sipariş verebilirsiniz. Mesai saatlerinde sorularınızı buradan cevaplayabilirim :)
Müşteri Hizmetleri
icgiyimcarsisi.com