Hoşgeldiniz!
Sepetiniz
ÜCRETSİZ KARGO İMKANI (Tüm Türkiye)

Hakkımızda

Güveninizle 14. Yılımızı Kutluyoruz

İç Giyim online alışveriş mağazamız ETBİS'e kayıtlıdır.

2009 yılından beri farklı markalara ait iç giyim ve çorap ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapıyoruz. İç Giyim Çarşısı online alışveriş mağazasının tüm hakları ZERA Çorap ve Tekstil Mümessillik Limited Şirketi’ne aittir. 2004 yılında kurulmuş olan şirketimiz ihracat, üretim kalite kontrolü, mümessillik ve toptan satış hizmeti vermektedir. İhracatta kazandığımız tecrübeyi İç Giyim Çarşısı mağazamız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinize sunuyoruz. Tüm markaları ve ürünlerini sizin için, kendi kullanmak istediğimiz şekilde özenle seçtik ve sitemizde sizlere sunduk. Şimdiden keyifli bir alışveriş ve aldığınız ürünlerinizi güle güle kullanmanızı dileriz.

Şirketimiz hakkında ayrıntılı bilgilere, ihracat ve mümessillik hizmetlerimize kurumsal sitemiz socksturkey.com web sitesinden ulaşabilirsiniz. Gerek online satışta, gerekse ihracat hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmayı ilke edindik. Sizlerin de online alışveriş konusundaki muhtemel endişelerinizi anlıyor ve hak veriyoruz. Online alışveriş yaparken, çeşitli güvenlik kuralları beraberinde, ürünlerini satın aldığınız şirketin de çok önemli olduğunu ve buna dikkat ettiğinizi biliyoruz. Web sitesi üzerinde hakkında fazlaca bilgi vermeyen, telefon gibi iletişim bilgilerine ulaşamadığınız veya çok zor ulaştığınız web sitelerinden, olağan dışı indirimler vadeden mağazalardan alışveriş yapmamanızı öneriyoruz. Bu konuda göstereceğiniz hassasiyet, yaşayabileceğiniz muhtemel üzüntü ve sıkıntılardan sizi kurtaracaktır.

Web sitemizde her markayı bulundurmaktan ziyade, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bunu aldığımız müşteri yorumları ile kendini kanıtlamış markaların ürünlerini sunmaya özen gösteriyoruz. Markalar ve ürünleri ile ilgili hür türlü istek, öneri ve şikayetlerinizi lütfen bize bildiriniz. Ayrıca her markaya ait iletişim bilgilerini marka sayfasında bulabilir, isteklerinizi doğrudan üreticisine de iletebilirsiniz. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında müşterilerimizden gelen hür türlü mesajı dikkatlice değerlendiriyor ve mutlaka cevaplandırıyoruz. Mağazamızda ilk siparişinizden başlayarak tam memnuniyetinizi sağlamayı hedefliyoruz.

Web sitemizde sizleri de memnun müşterilerimiz arasında görmeyi çok istiyoruz.

Bize vakit ayırdığınız için teşekkürler

Hoşgeldiniz!
WhatsApp üzerinden sipariş alamıyorum. Siparişinizi web sitemizden verebilirsiniz. Soru sormak için lütfen "Müşteri Hizmetleri" logosuna tıklayınız.
Müşteri Hizmetleri
icgiyimcarsisi.com