Hoşgeldiniz!
Sepetiniz
ÜCRETSİZ KARGO İMKANI (Tüm Türkiye)

Gizlilik İlkeleri

İster evinize, ister iş yerinize güvenle sipariş verin.

Kargo paketleri üzerinde ZERA ÇORAP LTD.ŞTİ. (firmamız) görünmektedir, web sitemizin ismi paket üzerine yazılmaz. Ürün faturası kargo poşeti veya kolisi üzerindeki kapalı cepler içerisinde ve ters katlanmış olarak gönderilmektedir. Cep yırtılmadıkça fatura içeriği görülemez, kargo poşeti ve veya kolisi açılmadan da ürünlerin ne olduğu anlaşılamaz şekilde gönderilmektedir. Ürün teslimatını yapan kargo şirketi görevlisinin ürünler hakkında hiçbir bilgisi yoktur. Rahatlıkla ister iş yeri adresinize isterseniz ev adresinize teslimat isteyebilirsiniz. Teslim alan kişilerin paket açılmadıkça ürünler hakkında bilgi sahibi olmaları söz konusu değildir.

İç Giyim Çarşısı üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğin sürdürülebilmesi İç Giyim Çarşısı ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler üyelik ve satış sözleşmesinde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, İç Giyim Çarşısı, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. İç Giyim Çarşısı üyesi olduğunuz veya üyeliksiz alışveriş yaptığınız için e-posta bültenine kayıt yaptırmış sayılmazsınız. İzniniz olmadan tanıtım e-postaları almayacaksınız. Sadece siparişinizin durumu ile ilgili e-postalar size ulaştırılacaktır. Sitemizden alışveriş yaparak veya ürünler hakkında bilgi formunu doldurarak veya şirket e-posta adreslerimizden bilgi talebinde bulunduğunuzda size e-posta, telefon ve SMS aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Kredi kartı ödemeleriniz için PAYTR güvenli ödeme sistemi kullanılmaktadır. PAYTR tarafından her türlü güvenlik önlemleri alınmıştır, 3D secure ödeme yaparsınız. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Lütfen istek ve düşüncelerinizi bizimle paylaşınız.

Hoşgeldiniz!
WhatsApp üzerinden sipariş alamıyorum. Siparişinizi web sitemizden verebilirsiniz. Soru sormak için lütfen "Müşteri Hizmetleri" logosuna tıklayınız.
Müşteri Hizmetleri
icgiyimcarsisi.com