Bir kadının şıklığı iç giyimle başlar. İster sade bir model seçin, isterseniz Fransız dantelleriyle bezenmiş en özel tasarımları tercih edin; aynaya baktığınızda hissettiğiniz güzellik, çevrenize öz güven ve pozitif enerji olarak yansır. Hangi yaşta ve beden ölçülerinde olursanız olun, kendinizle barışıksanız ve vücudunuzu seviyorsanız, iç çamaşırı seçerken iç sesinize kulak vermeli ve ruhunuzu özgür bırakmalısınız. Sizin için özenle hazırladığımız bayan iç giyim modelleri arasında gezinirken, kendinizi iyi hissedeceğiniz parçalara odaklanın. Biraz cesur davranarak daha önce denemediğiniz tarzlarda alacağınız modeller ile, belki çok daha iyi ve mutlu hissedeceksiniz. Her kadın, kaliteli iç çamaşırı giymeyi hak eder, siz de hak ediyorsunuz!

Bayan iç giyim ürünü almadan önce, vücudunuzu iyi tanımalısınız!

Vücudunuzun biçimiyle uyumlu bayan iç giyim ürünleri sizi daha fit, daha estetik gösterir. Giydiğiniz sıradan bir bluz, doğru seçtiğiniz bir sütyenle üzerinizde şık dururken, yanlış seçimle ise en güzel elbisenin duruşunu bile mahvedebilirsiniz. Mağazamızdaki çeşitler arasında seçeceğiniz ürünlerin, vücut tipinize uygun olduğundan emin olmalısınız. Örneğin bir sütyen alırken, balenli ya da balensiz seçim yapma konsunda gerçekçi davranmalısınız. Ölçüleriniz biraz büyükse, toparlayıcı push-up özellikteki sütyenler, küçükse destekli olanlar sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Aynı şekilde bazı vücut tipleri string külota uygunken, bazı vücutların ise pop-up destekli külota ihtiyacı vardır. Seçeceğiniz korse, tam beden ölçülerinde olmalıdır; ne bir beden eksik, ne bir beden fazla! Seçiminizi vücudunuzun ihtiyacını karşılayacak şekilde doğru ürünler arasından yapmanız, size hem hareket özgürlüğü kazandıracak, hem de aynadaki görüntünüze güzellik olarak yansıyacaktır.

Herkes üzerine düşeni yaparsa, ortaya mükemmel sonuçlar çıkar. Bizler, İçgiyimcarsisi.com olarak, her çeşit vücut tipindeki kadını mutlu edecek model çeşitlerini bünyemizde bulunduruyoruz; size düşense vücudunuzu tanımak, onun ihtiyaçlarını doğru saptayarak uygun çamaşır kombinasyonunu belirlemek...

İhtiyacınız olan iç çamaşırı ürününü ya da bedenini sayfalarımız arasında bulamadığınız durumlarda yine sizin yanınızdayız. Lütfen önerilerinizi ya da taleplerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz. Çünkü tedarik zincirimiz müsait olduğu sürece, özel durumlar için gerekirse özel üretim de gerçekleştirebiliriz.

Bayan iç çamaşırında kalite önemlidir!

Her ne kadar dışarıdan görünmese de, bayan iç çamaşırlarının kalitesi, en az dış giyim kadar, hatta daha da önemlidir. Çünkü bu ürünler, direkt tenle temas ediyor! Dolayısıyla iç giyim ürünlerinde kullanılan kumaşın elyaf içeriğinin, kullanılan boyar maddelerin sağlığa zararlı olup olmadığının, vücudu rahatsız edici bozuk dikişler içerip içermediğinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. İşte tam da bu nedenle icgiyimcarsisi.com olarak, bünyemizde kalitesini ispatlamış markaların orijinal ürünlerine yer veriyoruz. Eğer bir marka, müşterilerimizden tolerans sınırlarını aşacak derecede şikayet alıyorsa, adı ne olursa olsun onu derhal satıştan kaldırıyoruz. Çünkü amacımız, seçkin ve kaliteli bayan iç giyim ürünlerini siz değerli müşterilerimize sorunsuz olarak ulaştırmaktır. Ürün çeşitlerini sürekli yenileyen, stoklarında sorun olmayan kaliteli ve güncel markaları çarşımızda bulmanın keyfini yaşamanız, yaptığımız işi daha çok sevmemize neden oluyor. Mutlu müşterilerimizin en büyük motivasyon kaynağımız olduğunu bilmenizi isteriz.

Hijyen, hijyen, hijyen!

Mağazamızdan alacağınız tüm bayan iç çamaşırı modellerini, markanın orijinal kutulu veya jelatinli ambalajında kargoluyoruz. Müşterilerimizin sağlığına özen gösterdiğimiz için ürün paketlerini asla açmıyor; renk ve beden kontrollerini ambalajın üzerindeki barkod bilgileri doğrultusunda yapıyoruz. Hijyen önceliği olan hassas ürünlerin iade ve değişimini de yapmadığımız için, daha önce denenmiş hiçbir ürün, internet sitemizde satılmıyor. Dolayısıyla icgiyimcarsisi.com'dan kendiniz ve sevdikleriniz için güvenle alışveriş yapabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Bedeninizi dikkatle ölçerek, fiziksel mağazalarda dahi denemeden çamaşır alışverişi yapmanızı, kutusu açılmış ambalajları satın almamanızı öneriyoruz. Çünkü sağlık her şeyden önemlidir ve bozulan sağlığın geri gelmesinin ölçüsü maalesef yoktur!

Bayan iç çamaşırı çeşitlerimiz :

İhtiyacınız olan ürünleri, reyonlarımızda olabildiğince çok çeşidiyle bulunduruyoruz. Günlük giyiminiz için veya çeyiz hazırlığı, hamilelik süreci, emzirme dönemi gibi özel zamanlarınızda ihtiyacınız olan atlet, külot, sütyen, çorap, t-shirt, tayt, gecelik, pijama, body çeşitlerinin, yani klasik iç çamaşırı modellerinin onlarca marka versiyonu reyonlarımızda yer alıyor. Ayrıca büstiyer, jüpon, kombinezon, vücut çorabı, jartiyer, korse ve tesettür mayo gibi çok daha spesifik ihtiyaçlarınıza da mağazamızda yer veriyoruz. Aradığınız çok daha özel bir ürün olduğunda, lütfen bize önerilerinizi bildirmekten çekinmeyiniz.