İç Giyim Çarşısı olarak 2009 yılından bu yana, Türkiye’nin her yerine iç giyim satıyoruz. Bizi alışverişi ile destekleyen tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Web sitemizin ziyaretçilerine karşı dürüst olmayı ilke edindik. Bu ilkemizi korumak için kimi zaman yüksek kazançlardan vazgeçmemize rağmen hep yaptığımız işin doğrusunu yapmaya gayret gösteriyoruz ve son zamanlarda edindiğiniz bazı bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz.

Ancak; sektöre yeni giren bazı web sitelerinde, ürün fiyatlarının ziyaretçileri aldatmaya yönelik hazırlandığını izliyor ve üzülüyoruz. Aldatmaya yönelik fiyat düzenlemelerinin başında; önce fiyatı çok yükseltmek ve sonrasında da büyük bir indirim varmış gibi göstermek. Böylece, ürünün gerçek fiyatlarını bilmeyen ziyaretçi büyük bir indirimlere aldanıyor ve kaçırmak istemiyor. Ürünlerin indirimli fiyatları ise, olmasın gereken normal fiyatların üzerinde kalıyor ancak ziyaretçinin bunu fark etmesi söz konusu olmayabiliyor. Ziyaretçilerimize, ürün fiyatlarını farklı sitelerden karşılaştırmalarını ve ondan sonra satın almalarını tavsiye ediyoruz. Ancak fiyat karşılaştırması tek karar noktası olmamalı. Çünkü ürün satın aldıktan sonra ihtiyaç duyabileceğiniz iade ve değişim gibi hizmetleri de kolayca alabilmeniz çok önemli.

Bu noktada, web sitelerinin hakkımızda bölümlerinin incelenmesi ve site hakkında yeterince bilginin verilip verilmediğinin kontrol edilmesi gerekiyor. Müşteri olarak tatmin edici bilgilere kolayca ulaşabilmelisiniz, web sitesi iade ve değişim ile ilgili tüm bilgileri vermek zorundadır. Bunun yanında, web sitesi sahibinin şirket mi yoksa şahıs mı olduğunun da kontrol edilmesi önemli. Birçok web sitesi, asıl işi e-ticaret olmayan şahıslar tarafından işletildiğinden bu tarz sitelerden alışveriş yapmamaya özen gösterilmesi muhtemel sıkıntılardan sizi kurtaracaktır.

Alışverişinizden memnun kalmanız adına web sitesi hakkında yeteri kadar bilgi toplamanız, en ucuzu sunan sitelerin her zaman tercih etmemeniz gerekiyor. Önce alışveriş yapacağınız web sitesini birkaç dakikanızı ayırarak inceleyin lütfen. Siparişlerinizi telefonla değil, web sitesi üzerinden vermeyi seçin. Asla kredi kartı bilgilerinizi site yetkilileri ile paylaşmayın.

İndirimli KOM iç giyim