Bambu iç giyim ürünleri hafif bir dokuya sahip olduğu için serinlik kendine has bir özelliği. Çok iyi nem çekmesi ve hava geçirgenliği sağlayarak vücudun nefes almasına yardımcı olması, yaz ayları için de özellikle tercih edilmesine neden oluyor. Merserize işlemi gerektirmeyecek kadar parlaktır. Vücut terini pamuktan daha hızlı emiyor ve bir üst katmana aktarılmasına yardımcı oluyor. Ultraviyole ışınlarını kırıyor, anti-bakteriyel özellik taşıyor.

Bugüne kadar kimyasal maddelerle sağlanan yumuşaklık, parlaklık ve anti bakteriyel olma gibi özellikler, organik giyimde doğadan elde edilen ipliklerle sağlanıyor. Ağaçlardan elde edilen kumaşların farkını anlamanın en kolay yolu dokunmak. İpeksi, hafif ve yumuşacık dokuları insanı çok etkiliyor. Ayrıca özel bir bakım ya da temizleme de gerektirmiyor. Diğer çamaşırlarınız gibi, onlarla beraber rahatlıkla yıkayabiliyorsunuz.

Bambu iç giyim ürünleri anti-bakteriyel özelliği ile bakteri üremesini engeller, koku yapmaz. Vücudu sarar, yumuşak dokusu ve elastik özelliği ile hareketlerinizi kısıtlamaz. Hızlı kurur özel bir bakım veya temizleme gerektirmez. Yıkama talimatlarına uyarak bambu çamaşırlarınızı uzun süre kullanabilirsiniz.

Kadın İç Giyim - Erkek İç Giyim