Site Kimliği düğmesi (asma kilit) güvenli bir web sitesini ziyaret ettiğinizde adres çubuğunda görünür. Web sitesinin şifrelenmiş olup olmadığını, doğrulanmış olup olmadığını ve bazı durumlarda sitenin sahibini de çabucak öğrenebilirsiniz. Bu, kişisel bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan zararlı sitelerden korunmanıza yardımcı olur. İç Giyim Çarşısı web sitemiz, hem site hem de şirket olarak güvenliği onaylanmıştır. Web sitemizde kredi kartı bilgileriniz toplanmaz, kayıt edilmez. Kredi kartı ile yapacağımız tüm işlemler bankanız ve web sitemiz arasında şifrelenmiştir. 

Kimliği düğmesi (asma kilit) güvenli bir web sitesini ziyaret ettiğinizde adres çubuğunda görünür. Web sitesinin şifrelenmiş olup olmadığını, doğrulanmış olup olmadığını ve bazı durumlarda sitenin sahibini de çabucak öğrenebilirsiniz. Bu, kişisel bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan zararlı sitelerden korunmanıza yardımcı olur. Asma kilit (kuruluş adı olan veya olmayan) şunu gösterir: Kesin olarak adres satırında yazılı olan siteye bağlısınız. Bağlantı kurulurken araya giren üçüncü şahıslar olmamıştır, kişisel bilgilerinizin başkaları tarafından görülmesi veya kaydedilmesi mümkün değildir, güvendesiniz.

Asma kilit simgesinin yanında şirket/kurum adınında bulunması, web sitesinin (Genişletilmiş Doğrulama (Extended Validation) sertifikası) kullandığını gösterir. EV sertifikası, diğer sertifika türlerine kıyasla çok daha sıkı bir kimlik doğrulama süreci sonunda verilen, özel bir sertifika türüdür. EV sertifikalarını kullanan sitelerde Site Kimliği düğmesinde hem bir asma kilit hem de şirket/kurum adı ile web sitesinin sahibinin bulunduğu yer görünür. Böylece site sahibini de bilirsiniz.