Hoşgeldiniz!
Sepetiniz
Sağlıklı Günler! Nöbetleşe Çalışıyoruz, Sevkiyatlarımız Kargo Firmaları Çalıştığı Sürece Devam Edecek

TEN Tül Bel Korsesi

TEN Tül Bel Korsesi
TEN Tül Bel Korsesi
TEN Tül Bel Korsesi
TEN Tül Bel Korsesi
TEN Tül Bel Korsesi
TEN Tül Bel Korsesi
TEN Tül Bel Korsesi
Bu Üründe Kargo Ücretsiz
100 TL ve Üzeri Kargo Ücretsizdir!
  • Durumu: Stokta Var
  • Kod: 501112109
İzleyen Sayısı 106
149,99 TL
Vergiler Hariç: 138,88 TL

Mevcut Seçenekler:

2 bölgede anında fark edilebilir etki. Özel tül korse kumaşı ile karın bölgesini, karın yanlarını ve beli tamamen sarar. Çok etkili bir şekilde toparlar, şekillendirir ve inceltir. Balenleri sayesinde daha dik durmanızı sağlar. (Baleli yani demirlidir.) Bu ürün vücudunuzu şekillendirir, 2 bedene kadar inceltir ve toparlar.

PAYTR 3D Secure Güvenli Ödeme sistemi kullanılmaktadır.

KREDİ KARTI. Tüm Bankaların Kredi Kartları Geçerli ( Yurt Dışı Kartlar Dahil )

Tüm Hesap Kartları ( ATM Kartları, Maaş Kartları vs. )

Puan Kullanımı ( Kredi Kartı Puanları)

Ön Ödemeli Kartlar (İninal vb.)

BKM Express

Web sitemizde hem kredi kartı hem de BANKAMATİK (atm, maaş kartı) kartları geçerlidir. Tüm bankaların Mastercard veya Visa logolu BANKAMATİK kartlarını, hesabınızda para varsa kredi kartı gibi kullanabilirsiniz. Kredi kartlarına taksit yapılır, bankamatik kartlarının taksit özelliği yoktur. Minumum alışveriş limiti yoktur. Axess, Maximum, Cardfinans, Bonus, World ve Paraf kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Web sitemizde tüm bankaların kredi kartları ile peşin veya 6 taksite kadar taksitli alışveriş imkanı vardır. Ön ödemeli kartlar kullanabilir veya kartınızdaki puanla da alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı ödemelerinde, PAYTR güvenli 3D Secure ödeme altyapısı kullanılmaktadır. PAYTR ödüllü ve yüksek güvenliğe sahip ödeme altyapısıdır. Detaylı bilgilere paytr.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz. Kart bilgileriniz web sitemizde kesinlikle kaydedilmez. Web sitemizde en yüksek teknoloji şifreleme sistemi kullanılmaktadır. Tüm kişisel bilgilerininiz güvendedir. Firma ismini içeren, YEŞİL url satırına sahip SSL sertifikasi sadece İç Giyim Çarşısında. Bu güvenlik sertifikası sadece % 100 güvenli ve kendisini kanıtlamış firmalara verilmektedir.

Ekonomik bir alışveriş için tavsiyemiz; kargo ücretsiz limiti olan 100 TL üzerine çıkmanızdır. Böylece kargo ücretini ödemezsiniz.

Sipariş sırasında hür türlü destek için bize mesai saatlerinde 0212 4381112 'den ulaşabilirsiniz.