Şansınız Bol, Yeni Yılınız Kutlu Olsun!
Üye olmak zorunda mıyım?

HAYIR. Sipariş vermek için üye olmanıza gerek yoktur. Ödeme sayfasında üyeliksiz alışveriş (misafir alışverişi) tercih ederseniz bilgilerinizi sadece o siparişe özel girersiniz ve hiçbir bilginiz kaydedilmez. Ancak üyelik ücretli değildir ve sizi herhangi bir sorumluluk altına sokmaz. Üye olarak indirimlerden haberdar olabilir, siparişiniz anlık olarak sistem üzerinden takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilirsiniz. Mağazamızdan sık sık ve izinsiz e-posta gönderimi yapılmaz. Üyeliksiz alışveriş, telefonla sipariş vermek değildir. Mağazamızda telefonla sipariş sistemi yoktur, siparişlerin web sitemizden verilmesi gerekmektedir.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

31 Temmuz 2017 tarihi itibariyle kapıda ödeme seçeneği kaldırılmıştır. Ürün teslimatları ile ilgili yaşanan sorunlardan dolayı böyle bir karar almak zorunda kaldığımız için çok üzgünüz. Web sitemizden sadece kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

100 TL üzeri siparişlerde KARGO ücretsizdir.

100 TL'nin altındaki siparişlerde Aras Kargo ile 7,5 TL Yurtiçi Kargo ile 12,5 TL kargo ücreti alınmaktadır. 100 TL üzeri siparişlerde Aras Kargo ücretsiz, 150 TL üzeri siparişlerde ise Yurtiçi Kargo ücretsizdir. Sık yaşanmasa da; kargo şirketlerinin özel durumları ve sistemlerinde yaşanabilecek sorunlardan dolayı, seçiminiz haricinde kargo şirketi kullanılabilir.

Telefonla sipariş verebilir miyim?

Özür dileriz, size daha iyi hizmet verebilmek ve muhtemel sipariş hatalarını ortadan kaldırmak için telefonla sipariş almıyoruz. Sipariş vermek için üyelik zorunlu değildir. Siz sevgili ziyaretçilerimizin, siparişlerini web sitemiz üzerinden kendilerinin vermesi gerekmektedir. Sipariş haricinde her türlü sorularınız için bize hafta içi mesai saatlerinde 0212 438 11 12 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekibimiz 09:30 - 12:00 ile 13:00 - 17:30 saatleri arasında telefon desteği vermektedir.

Adresinizden alışveriş imkanı var mı?

Adres ve kroki bilgilerimize İletişim bölümünden ulaşabilirsiniz ancak satışlarımız sadece web sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Eminönü ofis adresimizden satışımız veya ürün teslimatı/değiştirme yoktur. Siparişler internet sitemizden alınmakta ve kargo ile adresinize gönderilmektedir. İade ve değişimler de yine kargo ile yapılmaktadır. Web sitemizde mutlaka size de uygun gelecek farklı ödeme şekilleri mevcuttur, sitemizden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Satılan ürünler orijinal midir?

EVET. Mağazamızda satılan tüm ürünler ait oldukları markaların orijinal ürünleridir. Size göndereceğimiz tüm ürünler faturalı olarak gelecektir. Ürünlere ait ambalaj, kutu vs. tüm paketleme malzemeleri de orijinaldir ve markaların satışa sundukları şekli ile size gönderilecektir. Çoğu markanın kutusunda veya ambalajı üzerinde ürünün orijinal olduğunu gösteren hologram etiketleri de bulunmaktadır. Ürünlerimiz markaların kendilerinden ve geneli Sultanhamam Eminönü'nde olmak üzere Istanbul genelindeki toptancılardan tedarik edilmektedir.

Evden satış yapabilir miyim?

Web sitemizden sadece perakende satış yapılmaktadır. Evden satış yapmak isteyenlere, Türkiye içi mağazalara hizmet veremiyoruz. Toptan satışımız sadece yurt dışı müşterilerimize yapılmaktadır. Diğer e-ticaret sitelerine XML vs. şeklinde hizmet vermiyoruz ve bayilik sistemimiz yoktur, özür dileriz. Bu konuda markaların kendileri ile veya toptancıları ile görüşmeniz  daha uygun olacaktır.