Üye olmak zorunda mıyım?

HAYIR. Sipariş vermek için üye olmanıza gerek yoktur. Ödeme sayfasında üyeliksiz alışveriş (misafir alışverişi) tercih ederseniz bilgilerinizi sadece o siparişe özel girersiniz ve hiçbir bilginiz kaydedilmez. Ancak üyelik ücretli değildir ve sizi herhangi bir sorumluluk altına sokmaz. Üye olarak indirimlerden haberdar olabilir, siparişiniz anlık olarak sistem üzerinden takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilirsiniz. Mağazamızdan sık sık ve izinsiz e-posta gönderimi yapılmaz. Üyeliksiz alışveriş, telefonla sipariş vermek değildir. Mağazamızda telefonla sipariş sistemi yoktur, siparişlerin web sitemizden verilmesi gerekmektedir.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Kapıda NAKİT ödeme yapabilirsiniz. 50 TL ve üzeri siparişlerde bu ödeme yöntemi kullanılabilir. Bu ödeme tipinde 5 TL + Kdv hizmet bedeli bulunmaktadır; ancak 150 TL ve üzeri siparişlerde ücretsizdir, bu hizmet bedeli alınmaz. Kapıda ödemelerde kredi kartı geçerli değildir, ürün size getirildiğinde sadece nakit ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödemeye özel olarak, siparişinizi teyit etmek için Müşteri Hizmetleri yetkilisi sizi telefonla arayacak ve adres ve iletişim bilgilerinizi teyit etmenizi isteyecektir. Teyit için telefonla ulaşılamayan ve açık adres verilmeyen siparişler iptal edilmektedir. Kapıda ödemelerde kargo şubesinden teslimat yoktur. Siparişiniz kargo şubesinden almak istiyorsanız ödemenizi kredi kartınız ile web sitemizden yapmış olmanız gerekmektedir.

Kargo ücreti ne kadar?

100 TL üzeri siparişlerde KARGO ücretsiz, 150 TL üzeri hem KARGO hem de KAPIDA ÖDEME ücretsizdir.

100 TL'nin altındaki siparişlerde 5 TL + Kdv kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödemeli siparişlerde kargo ücretinden hariç 5 TL + Kdv hizmet bedeli alınır. Kapıda ödeme ücreti, tahsilat hizmeti karşılığı kargo firmasına ödenen ve siparişe eklenen tutardır. Ancak; siparişiniz 150 TL yi geçerse hem kargo hem de kapıda ödeme ücreti alınmaz, tüm masraflar İç Giyim Çarşısı tarafından ödenir. Kapıda ödeme tercih edilen düşük tutarlı siparişlerde hem kargo ham de kapıda ödeme ücreti bulunduğundan, ekonomik olanı bu siparişlerde kredi kartı veya havale yöntemi ile ödeme yapmaktır.

Telefonla sipariş verebilir miyim?

Özür dileriz, size daha iyi hizmet verebilmek ve muhtemel sipariş hatalarını ortadan kaldırmak için telefonla sipariş almıyoruz. Sipariş vermek için üyelik zorunlu değildir. Siz sevgili ziyaretçilerimizin, siparişlerini web sitemiz üzerinden kendilerinin vermesi gerekmektedir. Sipariş haricinde her türlü sorularınız için bize hafta içi mesai saatlerinde 0212 438 11 12 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekibimiz 09:30 - 12:00 ile 13:00 - 17:30 saatleri arasında telefon desteği vermektedir.

Adresinizden alışveriş yapabilir miyim?

Adres ve kroki bilgilerimize İletişim bölümünden ulaşabilirsiniz ancak satışlarımız sadece web sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Eminönü ofis adresimizden satışımız veya ürün teslimatı/değiştirme yoktur. Siparişler internet sitemizden alınmakta ve kargo ile adresinize gönderilmektedir. İade ve değişimler de yine kargo ile yapılmaktadır. Web sitemizde mutlaka size de uygun gelecek farklı ödeme şekilleri mevcuttur, sitemizden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Satılan ürünler orijinal midir?

EVET. Mağazamızda satılan tüm ürünler ait oldukları markaların orijinal ürünleridir. Size göndereceğimiz tüm ürünler faturalı olarak gelecektir. Ürünlere ait ambalaj, kutu vs. tüm paketleme malzemeleri de orijinaldir ve markaların satışa sundukları şekli ile size gönderilecektir. Çoğu markanın kutusunda veya ambalajı üzerinde ürünün orijinal olduğunu gösteren hologram etiketleri de bulunmaktadır. Ürünlerimiz markaların kendilerinden ve geneli Sultanhamam Eminönü'nde olmak üzere Istanbul genelindeki toptancılardan tedarik edilmektedir.

Evden satış yapabilir miyim?

Web sitemizden sadece perakende satış yapılmaktadır. Evden satış yapmak isteyenlere, Türkiye içi mağazalara hizmet veremiyoruz. Toptan satışımız sadece yurt dışı müşterilerimize yapılmaktadır. Diğer e-ticaret sitelerine XML vs. şeklinde hizmet vermiyoruz ve bayilik sistemimiz yoktur, özür dileriz. Bu konuda markaların kendileri ile veya toptancıları ile görüşmeniz  daha uygun olacaktır.